Інформація для благодійників

Наш фонд був створений у квітні 1999 року. За цей час нашими послугами скористалися тисячі підлітків і дорослих. Головна мета нашої діяльності – покращення життя тих, хто опинився в надзвичайно важких умовах з різних життєвих причин. Особливо це стосується неповнолітніх дівчат та хлопців, які позбавлені батьківської любові та турботи.

teenagers teenagers teenagers

Нашими спільними зусиллями ми повертаємо їх до більш упевненого життя і віри у те, що вони не самотні.

Історії допомоги і справжні емоції Ви можете відчути в нашіх соціальних мережах:

Наразі наш фонд збирає кошти на покращення умов життя підлітків, які за різних життєвих обставин опинилися в скрутному становищі і не можуть дати собі ради.

В рамках проекту «Підлітки поза увагою» ми працюємо з молоддю в м. Кропивницький, м. Знам'янка, м. Олександрія та м. Новоукраїнка з 2017 року. Саме для таких підлітків за підтримки Міністерства іноземних справ Нідерландів та МБФ «СНІД-Фонд Схід-Захід» було створено соціальний об'єкт для молоді "VIP-бункер", контакти якого розміщені на початку сторінки.

Станом на 01 квітня 2020 року

До нас звернулися більше 200 підлітків, які потребують термінової допомоги у найважливіших життєвих потребах.

Усі зібрані кошти спрямовуються на підлітків, які знаходяться на межі виживання. Ми надоємо їм:

Їжу

Товари першої

необхідності

Ліки

Соціальну

підтримку

Сподіваємося, що протягом 9 місяців 2020 року нам вдасться зібрати 30 тисяч гривень,

щоб допомогти щонайменше 60 підліткам з цієї категорії.

Щоквартально наш фонд звітуватиме про надходження та статті витрат із вказівкою бенефіціаріїв (за умови письмової згоди таких на публічність, у разі незгоди – вказується псевдонім бенефіціарія, але за умови, що він у разі конкретного запиту згоден підтвердити отримання адресної допомоги). А також з переліком благодійників, які переказали кошти на проект «Підлітки поза увагою».

Просимо взяти до уваги, що благодійни внесни не повертаються.

Якщо з різних причин благодійник бажає залишитися анонімом, то при переказі благодійного пожертвування він може в графі «призначення платежу» після слів «благодійна пожертва» додати слово «анонім».

Друзі!

Якщо у Вас є бажання і можливість долучитися до змін у житті таких підлітків, будемо вдячні за Ваш переказ за цим q-кодом через додаток Приват24:

Або на картку Фонду 5169 3324 0734 7999

В призначенні платежу не забувайте вказувати "благодійна допомога".

У разі Вашого бажання зробити анонімне пожертвування, то в примітках при переказі додайте слово – анонім.

Дякуємо!

Натиснути, щоб допомогти